עציצים מומלצים לבית

 לקנות נכון עציצים מומלצים לבית
 
במשתלה המקוונת של "צמחי אוויר" תמצאו קשת רחבה של עציצים מומלצים לבית וכן של צמחים מיוחדים ונדירים המגיעים מיבשות אחרות. עציצים בבית נותנים נגיעות חשובות של ירוק, מעלים את כמות החמצן הנקי והזמין, ומזכירים את הטבע העוטף אותנו. יחד עם זאת, חשוב לבחור צמחי בית מומלצים בעמידותם אשר שיכולים להתמודד עם התנאים ששוררים בחלל המיועד עבורם, ולהכיר את האפשרויות השונות שמוצעות במשתלה שלנו.
 
בחירה נכונה של צמחים לבית
 
הרבה אנשים שואלים אותנו על צמחי בית מומלצים והתשובה היא שקודם צריך להבין מהם התנאים שקיימים בחללים השונים. כך לדוגמא, ישנם בתי שבהם יש חלונות גדולים הפונים לכיוון דרום בעוד צמחי בית מומלציםהשטח שמלפנים חשוף ולא מוצל, כך שהרבה מאוד אור טבעי נכנס פנימה במהלך שעות היום. לעומת זאת, ישנם חדרים שמאופיינות ביותר האפלה, כמו למשל חדרי שינה, וישנם מקומות כמו חדרי אמבטיה המאופיינים בסביבה לחה יותר. דרך אגב, צריך לקחת בחשבון גם את ההעדפות והנטיות האישיות שלכם. כך למשל, יש אנשים שמאוד אוהבים לטפח את הצמחים ומוכנים להשקיע בהם את הזמן הדרוש, ולכן להם עציצים מומלצים לבית שלהם יהיו בעלי צמחים שצריכים יותר תשומת לב כמו למשל סחלבים. מצד שני, יש אנשים שאין להם את הפנאי או החשק להתחייב לצמח הדורש תשומת לב מיוחדת, ולהם יתאימו צמחי בית עמידים שיכולים להסתדר אפילו אם שוכחים להשקות אותם יותר משבוע, כמו הפוטוס למשל.
 
צמחי בית מיוחדים
 
כאמור, אנו מציעים עציצים מומלצים לבית שכוללים כמובן גם צמחים מיוחדים. אחת הדוגמאות הבולטות לכך היא צמחי האוויר שלנו שמגיעים מדרום ומרכז אמריקה. מצד אחד, מדובר על צמחי בית מומלצים יוצאי דופן בחזותם המכניסים בדיוק את הנגיעות הירוקות המבוקשות לחללי הבית. מצד שני, הם עמידים מאוד ומותאמים היטב לתנאי פנים מבחינת טמפרטורות מבוקשות ומידת החשיפה לשמש, ומעבר לכך קל מאוד לגדל אותם, לגזום אותם ולהעבירם מכלי נאה אחד למשנהו מבלי לפגוע בהם בכלל.
 
הזמנות של צמחי אוויר וצמחים נוספים מהמשתלה שלנו אפשר לבצע אונליין דרך האתר המאובטח. לביצוע הזמנות בטלפון וקבלת ופרטים נוספים התקשרו ל- 1599-50-50-56, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובירור לגבי הצמחים והמוצרים הנוספים המוצעים באתר.
 
 
 
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}