שי לעובדים – מדוע הוא כל כך חשוב?

לא בכדי מקובל לתת שי לעובדים. בעלי עסקים רבים תוהים לא מעט אילו מתקנות מקוריות לעובדים כדאי לבחור ואיך אפשר לשמח אותם לכבוד החג. בין אם אלו מתנות מיוחדות לעובדים לכבוד ראש השנה ובין אם זה שי לעובדים לכבוד הפסח, האפשרויות הן רבות ויש לא מעט רעיונות למתנות לעובדים שהן מקוריות ומיוחדות. למה כדאי לתת את השי הזה? הנה כמה סיבות:
 
  1. סימן להערכה מצידו של המעסיק - אם אתם מחפשים מתנות לעובדים לחג מתנות לועדי עובדים או שי לעובדים לכבוד אירוע מיוחד, חשוב שתדעו שמתנה שכזו מראה לעובד שמעריכים אותו. מעריכים את עבודתו, את מסירותו ואת נאמנותו. ההערכה הזו חשובה מאד לעובדים,  בין אם אלה עובדים חדשים ובין אם וותיקים, והיא יכולה לשפר משמעותית את תחושתם במקום.
  2. כדי לשמח ולרגש את העובד – אם אתם תוהים אילו רעיונות למתנות לעובדים אפשר להוציא לפועל ולא יודעים מה לקנות להם, חפשו מתנה שתשמח ותרגש אותם. אחת הסיבות מדוע מעסיקים נותנים מתנות מקוריות לעובדים היא העובדה שהם גורמות לאושר ולשמחה. אלו יכולות להיות מתנות מיוחדות לעובדים שעולות לא מעט כסף או מתנות שהן רק תשומת לב. כך או כך, הן ללא ספק יעלו חיוך ויגרמו לשמחה גדולה אם יינתנו לעובד מכל הלב.
  3. כדי להיכנס לאווירת החג – לרוב נותנים שי לחג לעובדים מתנה לעובדים לכבוד החגים. לכבוד ראש השנה וחג הפסח. לעיים גם נותנים שי לעובדים לכבוד חגים נוספים או אירועים מיוחדים. מתנות מקוריות לעובדים מכניסות את המשרד כולו, את מקום העבודה עצמו לאווירה חגיגית יותר, אווירת חג שקשה להתעלם ממנה.
  4. כי כולנו אוהבים לקבל מתנות – קשה להתעלם מהעובדה שכולנו כמעט אוהבים לקבל מתנות. העובדים אוהבים קבל מתנות וכך גם המעסיקים. ישנם לא מעט רעיונות למתנות לעובדים, חלקם כוללים מתנות שהן שימושיות וחלקם מתנות שהן קישוטיות יותר. לא משנה באיזו מתנה בוחרים, עצם נתינתה משמחת ומפתיעה מאד. כייף לקבל מתנה לכבוד החג, בין אם זו מתנה בעלת מימדים גדולים או מתנה קטנה וצנועה.
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}