סטנד מרובע וצמח מיוחד

A34268BHPS
 • 249.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה למשלוח עד הבית - **עד 5 ימי עסקים - לכל הארץ. ליישובים מרוחקים עד 7 ימי עסקים.
  ** חברת צמחי אויר איננה מבצעת את השליחויות בעצמה ונעזרת בחברת שילוח והפצה ארצית, כיוצא מכך איננו יכולים להתחייב לזמן הגעת המשלוח ובמקרים מסויימים יתכנו עיכובים ולחברת צמחי אויר אין יד בכך .
  במקרה וללקוח/ה חשוב זמן ההגעה - יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות בעת ביצוע ההזמנה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  כל רוכש אשר הגיש הצעה לרכישת צמחים ואשר מעוניין לבטל את הצעתו יודיע על כך תוך שעה ממועד בו שלח את הצעתו לחנות (או ממועד יצירת הקשר הטלפוני עם החנות) ובמידה והמוצר אינו נשלח ובדרכו אל היעד . ההודעה על ביטול תימסר למרכז הטלפוני של העוסק באמצעות טלפון של המוקד ההזמנות הארצי . ביטול הפעולה יתאפשר כל זמן שטרם שוגרו המוצרים על ידי העוסק ו/או מי מטעמה לכתובת שנמסרה בהצעה או שטרם בוצעה ההזמנה או לוקטו הצמחים - במקרה זה יוחזר הכסף בפיחות של 10% מעלות ההזמנה( עלות דמי תפעול. ביטול רכישה של כל מוצר אחר (שאינו מתכלה - כגון צמחים וכדומה) ) יעשה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר ולא נעשה שימוש במוצר והוא נתון באריזתו המקורית כפי שנמסרה לידי הרוכש.

 טרריום גיאומטרי מזכוכית 15*15*15 עם מסגרת ברזל, בצורה מרובעת - מיועד להנחה על משטח.


צמח מיוחד ונדיר Houston stricta hybrid recurve שיכול לסבול תקופות יובש ארוכות, עם אחת הפריחות היפות ביותר בקרב צמחי האויר.
טיפול בצמח  : צמח שיכול לסבול תקופות יובש ארוכות. רצוי להשקות אחת לשבוע בטבילה  או ריסוס הצמח במים ( רצוי מסוננים)  אם נמצא בתוף כדור זכוכית או סטנד יש להוציא את הצמח מהסטנד בעת ההשקיה. ולאפשר ייבוש מלא של הצמח לפני החזרתו למקומו.
מיקום: הם צריכים לקבל אור בהיר ועקיף. בתוך הבית, אזור  מואר ליד חלון . בחוץ , בתנאים מוצלים חלקית ללא שמש ישירה 
**מגיע עם הוראות טיפול בצמח

x

#{title}

#{text}

#{price}