עיצוב חתונות ואירועים

עיצוב חופות ומתנות מקוריות לאורחים באירוע

אחד האתגרים הכי מרכזיים בארגון של כל חתונה הוא עיצוב החופה. עיצוב חופות יכול להיות מאתגר מאוד. באופן כללי כדאי לעצב את החופה כך שהיא תהיה מכובדת ויוקרתית ותגרום לזוג המאושר להרגיש כמו זוג מלכותי ביום החשוב ביותר בחיים שלהם. העיצוב המיוחד והמקורי של החופה יכול להתחבר לקו הכללי של עיצוב האירוע וגם לנתינה של מתנות מקוריות לאורחים באירוע.

מתנה מקורית באירוע כמו חתונה יכולה להיות מתנה שכולה לבן כמו למשל סידור פרחים לבן לבית או כמו צלחת מיוחדת לקישוט הבית בצבע לבן והקדשה אישית מהאירוע. מתנה מקורית נוספת יכולה להיות מחזיק מפתחות עם תמונות מהאירוע או מפה שרקום עליה הקדשה מהחתן והכלה.

 

עיצוב חתונות ואירועים

פרחים לאירועים – הדרך להכניס אור לאירוע

צמחים לבית חשובים בדיוק כמו פרחים לאירועים. בכל אירוע חשוב שיהיו הרבה מאוד פרחים במגוון צבעים שיתאימו לעיצוב של כל גן האירועים או אולם האירועים. פרחים יוצרים אווירה חגיגית מאוד ושמחה והם יכולים להאיר כל חלל באופן חיובי מאוד. באמצעות פרחים ניתן ליצור מציאות חיובית יותר בכל אירוע.

ניתן לשלב בין סידורי פרחים בצבעים וסוגים שונים כמו למשל ורדים צהובים, לבנים ואדומים או פרחי עונה שונים כמו רקפות בחורף או חרציות בקיץ. באביב ניתן להציב באירוע סידורי פרחים של צבעוניים או נוריות. השקעה בעיצוב של האירוע עד הפרטים הכי קטנים בו יכולה לשדרג את האירוע ולהפוך אותו לאירוע הרבה יותר יוקרתי – תמורת השקעה ומאמץ קטנים יחסית.

x

#{title}

#{text}

#{price}