הסיפור שלנו

שלום . שמי דוד וצמחים תמיד היוו משיכה חזקה והנאה גדולה. בשנת 2015 פתחתי את העסק הראשון שלי- חנות פרחים וצמחים בוטיקית בתל אביב.
תמיד נהניתי להתעסק ולעצב עם פרחים אך תמיד נמשכתי יותר לעולם הצמחים.  אהבתי למלא את החנות בצמחים מיוחדים שליקטתי בכל מיני מקומות או משתלות מיוחדות בארץ .
במהרה החנות היוותה מוקד למעצבי פנים שחיפשו צמחים מיוחדים ללקוחות המשוגעים שלהם וכל לקוח שנכנס לחנות התפעל מהמגוון הייחודי של צמחים וכלים שהיו בחנות.
.
בפעם הראשונה שנחשפתי לצמחי האויר היתה כשאחד מספקי הצמחים הגיע אליי לחנות והציע לי צמחים שאז נראו לי הזויים וחייזריים-  צמחי אוויר או בשמם הבוטני ״טילנדסיה״ .
תליתי כמה מהם בכניסה לחנות ולטירוף שבא אחריו לא ציפיתי - תוך שעות ספורות כל הצמחים נמכרו ונראה שאנשים מאוד מתלהבים מהצמחים המשוגעים הללו.
במהרה החנות שלי החזיקה את המגוון הגדול ביותר של צמחי אויר בארץ וכל מי שחיפש צמחי אוויר באיזור - הגיע אליי .

עברו 5 שנים החנות נסגרה ממזמן ושנה שעברה אף הספקתי  לטייל במזרח הרחוק. ראיתי איך צמחי האוויר גדלים שם על העצים בג׳ונגלים וביערות הגשם ואפילו בערים מסויימות על כבלי החשמל! נחשפתי לזנים שונים ומשונים וראיתי את הפריחות המדהימות ביותר שיש לצמחים האלו- האמינו לי, שווה לחכות בשבילן.
אהבתי לצמחים הללו רק התעצמה והחלטתי שאני רוצה ללכת בעקבות הלב ולהקים את חממת צמחי האויר הגדולה בארץ. 

כייום אני מחזיק בקרוב ל 100 זנים של צמחי אויר ששמורים בחממה הנעימה והמטריפה במושב בני ציון.  אני נהנה מכל רגע של גידול , תחזוקה, ומכירה של הצמחים המופלאים הללו ומקווה שגם אתם תדבקו  בחיידק האהבה אליהם.
אז אשמח מאוד לראותכם בביקור הבא שלכם בחממה . 
 

image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}