משתלה אונליין

משתלה אונליין להזמנת צמחים, מארזי מתנה ומוצרים נלווים
 
צמחי אוויר גאה להעמיד לרשותכם משתלה אונליין עם מגוון עצום של צמחים לבית, למשרד, לגינה ולחצר. מדובר בצמחים בשלל מינים וסוגים אשר חלקם מוכרים ונפוצים לצרכי נוי בישראל, ואילו אחרים ייחודיים ומגיעים אלינו מארצות רחוקות. מלבד הזמנת צמחים תוכלו גם להתרשם מקשת רחבה של מארזי מתנה יפהפיים, מוצרים נלווים וכן קיטים של "עשה זאת בעצמך" אותם תוכלו לבנות לפי טעמכם האישי.
 
היתרונות של משתלה אונליין
 
עד כה הציבור הישראלי היה מורגל לקנות צמחים על ידי הגעה פיזית למשתלה. ואולם, כמו בתחומים רבים אחרים גם בתחום המשתלות חוללה רשת האינטרנט מהפכה ואנו גאים להצטרף ולהוביל אותה. גישה מתקדמת זו מעניקה ללקוחותינו מגוון רחב של יתרונות, ובראשם האפשרות לשבת בניחותא במשרד או בבית, לעיין בצמחים המוצעים באתר האינטרנט שלנו ולבחור אותם בפשטות ובנוחות. זאת, במקום לעלות על הרכב ולצלוח את הכבישים העמוסים, בלי הוצאות על דלק ובלי המצב המרגיז שבו מגיעים אל משתלה ומגלים שהמלאי אינו מספק.
 
מעבר לכך, מדובר בקנייה בטוחה לחלוטין ומהירה, כאשר הצמחים והמוצרים שמוסיפים לעגלת הקניות מגיעים אליכם במשלוח עד 4 ימי עסקים, עם מארזים לפי בחירתכם האישית. עוד יתרון הוא, כמובן, שבמקום לפנות אל בתי עסק שונים ומוגבלים לאזור הספציפי שלכם, אתם יכולים לעבוד עם משתלה גדולה, רצינית, אמינה ומוכרת שגם מציעה צמחים ייחודיים כמו צמחי האוויר שלנו. אנו מספקים צמחים בקמעונות ובסיטונות ללקוחות פרטיים, בתי עסק, חנויות מוסדות, חברות ועוד, וכל זאת עם משטחי וכלי גידול יפהפיים ויצירתיים.
 
מארזי מתנה נפלאים
 
כאמור, באתר האינטרנט שלנו שמהווה משתלה אונליין, אפשר לעשות הרבה יותר מאשר הזמנת צמחים. כך לדוגמא, אנו משקיעים הרבה זמן ומחשבה בפיתוח מארזי מתנה מושלמים שישמחו אנשים היקרים ללבכם, עובדים בחברה או בארגון, בימי הולדת, לרגל לידה, וכדומה. מדובר במארזים ובקיטים "עשה זאת בעצמך" שהינם מושקעים לכל פרטיהם, החל מכלי הזכוכית, דרך אבני הקריסטל ועד לקופסא עצמה.
 

 
 
 
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}