צמחים טרופיים – כדאי לדעת

image alt

צמחים טרופיים

ישנם סוגים שונים של צמחים. אחד מהם הוא הצמח הטרופי, הנחשב כיום למבוקש מאד בבתים רבים בארץ. כל זאת בזכות המראה המיוחד שלו והעובדה שתורם לא מעט לעיצובו של המרחב כולו. צמחים טרופיים הם צמחים שמגיעים במקור מאזורים טרופיים, כלומר רגילים לצמוח בתנאים לחים מאד. ולכן, הם יזדקקו לרוב לכמות רבה של מים באופן יחסי אך במנות קטנות בכל פעם. צמחים אלה זקוקים גם לצל בדרך כלל (שמש ישירה עשויה להזיק להם) ולכן כדאי שיהיו בבית או במשרד לא מול השמש או החלון.


מה מאפיין צמחים הטרופיים


אפשר למצוא כיום בחנויות צמחים טרופיים מסוגים שונים. צמחים אלה נחשבים לחזקים באופן יחסי בשל התנאים הלא פשוטים שמהם הם מגיעים ומצליחים להחזיק מעמד למשך שנים ארוכות במידה והם זוכים לטיפול הנכון.

אפשר לשלב אותם בכלים מיוחדים, כמו כלי זכוכית למשל ולהפוך אותם לפריט דקורטיבי נהדר במרחב. הם מוסיפים הרבה מאד ירוק וצבעים נוספים ובדרך כלל, לפחות אלה שנמכרים, הם גם אינם גדולים. הן נפלאים כמתנה לכבוד החג או לכבוד יום ההולדת ואפשר לצרף להם צמחים נוספים מסוג אחר אם רוצים.

צמחים טרופיים, כך נדמה לעיתים, מקרינים משהו מסוג אחר. הם אינם פשוטים במראה שלהם ושונים מהצמחים המקומיים, ה"רגילים" שאנו מכירים. יש להם חן מיוחד ומראה בלתי רגיל ההופך אותם לנדירים ואחרים.
x

#{title}

#{text}

#{price}