עציצים מיוחדים

עציצים מיוחדים לגידול צמחים מיוחדים
 
במשתלת "צמחי אוויר" ממתינים לכם המון עציצים מיוחדים שאותם תוכלו להזמין מאיתנו גם דרך האתר המאובטח. מדובר במארזים יפהפיים, יצירתיים ומעוצבים המוסיפים נופך עדין ומרשים לכל חלל בו הם מצויים, בין אם בבית או במשרד  אמנם הכלי עצמו חשוב מאוד להשלמת המראה, אבל אין ספק שאת מרכז הבמה תופס הצמח, וגם בנושא זה יש לנו חדשות מצוינות בשבילכם עם צמחים מיוחדים אשר נקראים צמחי אוויר ייחודיים ובעל יתרונות חשובים.
עציצים מיוחדים

מגוון רחב של כלים לעציצים
 
כאמור, כאשר מדברים על עציצים מיוחדים מתכוונים הן לצמח והן לכלי שהוא מגיע בתוכו. אחד היתרונות החשובים של צמחי אוויר הוא שניתן לגדל אותם בתוך שלל כלים יפהפיים כיד הדמיון הטובה, וזוהי רק אחת הסיבות לפופולאריות הגדולה שלהם בתור מתנות. באתר שלנו תוכלו להתרשם מקשת רחבה של מארזי מתנה ומקיטים להרכבה עצמית, ומכלים נהדרים לצמחי האוויר כמו כדורי וטיפות קריסטל תלויים, אלמנטים מעוצבים מזכוכית, מעמדים קריסטל שולחניים, טרריום זכוכית על גזע עץ טבעי, צדפים דקורטיביים ועוד.
 
צמחים שאין כדוגמתם בארץ
 
למי שמחפש עציצים מיוחדים אנחנו בהחלט ממליצים על צמחי האוויר, לא רק בגלל מגוון הכלים היפהפיים שבהם ניתן לגדלם. לצמחים אלו יש המון יתרונות ובראשם קלות הגידול, שכמעט אינו מצריך תשומת לב והתעסקות הדורשת זמן. מדובר בצמחים המגיעים מיערות גשם באמריקה אשר שורשיהם מיועדים לאחיזה בלבד, אינם זקוקים להרבה אדמה או מים, ואפשר לגדל אותם בתנאים שונים בחללים פנימיים או חיצוניים. החזות העדינה של צמחים מיוחדים כמו למשל צמח טרופי רב שנתי נותנת נגיעה מיוחדת לחלל, ולכך מצטרף כמובן הכלי המעוצב שבו הוא גדל. דרך אגב, אפשר גם לגזום אותם ולהעביר אותם מכלי לכלי בקלות רבה, בלי חשש לפגיעה בשורשים שכאמור משמשים רק לעיגון, מפני שהצמח מקבל את הדרוש לו מנקבוביות שבגופו.
 
הזמנות של צמחי אוויר וצמחים נוספים מהמשתלה שלנו אפשר לבצע אונליין דרך האתר המאובטח.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובירור לגבי הצמחים והמוצרים הנוספים המוצעים באתר.
 
 
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}