עציצים לתלייה

מגוון רחב של עציצים לתלייה על קיר

 
עציצים מוסיפים אווירה נעימה, רגועה וטבעית לבתים ולמשרדים, בין אם הם עומדים על שולחן או מדף. אבל, הצבת עציץ על השולחן עשוייה ולרוב מלכלכת והעציץ תופס לא מעט מקום. לכן אנחנו "בצמחי אוויר" מצאנו את הפתרן המושלם!

עציצים לתלייה על הקיר, לא תופסים מקום, לא מלכלכים והכי חשוב, לא דורשים טיפול מיוחד.  צמחים נותנים את גוון ירוק לקיר חשוף והעציץ מהווה אלמנט עיצובי מיוחד.

במשתלת "צמחי אוויר" תוכלו למצוא מגוון עשיר של עציצים לתליה על קיר המגיעים בכלים מעוצבים ויפהפיים ומוצעים במחירים נוחים ובמבצעים. את העציצים תוכלו להזמין אונליין בקנייה מאובטחת לחלוטין, ולקבלם במשלוח עד לפתח ביתכם.
 

אפשרויות מצוינות של עציצים לתלייה

 
לדעתנו, אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור עציצים לתלייה הם צמחי האוויר הייחודיים שאנו מציעים. חשוב לדעת כי הצמחים העמידים הללו יכולים לגדול במגוון אינסופי כמעט של כלים מעוצבים ויצירתיים בשלל גדלים. כך לדוגמא, ניתן לתלות אותם על הקיר בתוך כלי זכוכית יפהפיים, בתור טיפות או כדורי קריסטל תלויים, ועוד, ולכן הם גם מהווים מתנה נהדרת ומהודרת שכל אחד שמח לקבל.
 
באתר שלנו תוכלו להתרשם ממבחר עשיר של צמחי אוויר המתאימים לתלייה על קיר. אחת הדוגמאות הנאות לכך היא צמח אוויר שנקרא טריקולור. מדובר בצמח קשיח, חזק וגדול בעל שלושה גווני עלים – כתמתם, שחור וירוק, כאשר לקראת הפריחה חלקים ממנו מקבלים גוון אדום ומכאן מגיע השם שלו – טריקולור.

צמח זה מתאים במיוחד למובייל גיאומטרי או למתלה קיר גיאומטרי, וכמו כן הוא מתאים לגלגל מעוצב כסוף 17.5 ס"מ. מה שחשוב הוא לבחור עבורו מקום ללא חשיפה לשמש ישירה, אבל בחדר מואר.
כמו כן, יש להימנע מהשקיית יתר של הצמח, ולהסתפק בריסוס שלו עם מים פעמיים בשבוע. מעבר לכך, כל הוראות הטיפול בו מגיעות עם דף הוראות שמקבלים במשלוח מהמשתלה שלנו. אם כבר דיברנו על צמחי אוויר חשוב לנו להזכיר את Brachycaulos abdida או בְרַקִי-אָבְדִידָה בעברית. מדובר בצמח אוויר בעל צבע בולט וחזק במיוחד עם עלים ירוקים, המשנים את גונם לאדום – ורוד בתקופת הפריחה המלאה. אמנם צמח זה מתאים במיוחד למעמד כדורי אבל תמיד נחמד להכיר עוד אפשרות יפה לבית או למשרד.

חשבנו שיעניין אתכם: איך לבחור עציצים מומלצים לגידול  ביתי
 

הזמנות של צמחי אוויר וצמחים נוספים מהמשתלה שלנו אפשר לבצע אונליין דרך האתר המאובטח. לביצוע הזמנות בטלפון וקבלת ופרטים נוספים התקשרו ל- 1599-50-50-56.
x

#{title}

#{text}

#{price}