צמחי בית מעט אור -

צמחי בית מעט אורצמחי בית שצריכים מעט אור לבית חשוך

 
הרבה אנשים מנסים לגדל צמחים ובכל פעם נתקלים מחדש בבעיית האור המועט, שמונעת מהצמח לשגשג. אכן, כאשר בוחרים צמחים לבית יש להבין היכן מעוניינים שהם יעמדו, מהי כמות האור המלאכותי או הטבעי שקיימת בחלל לאורך שעות היום, וכמובן להכיר את הצרכים הנוספים של הצמח המסוים. דברים אלו נכונים כמובן גם לגבי משרדים. זכרו שבחירה נכונה ומתאימה לתנאי החלל היא הצעד הראשון בהצלחת הגידול לטווח הארוך. 
 

אילו צמחים ניתן לשתול בבית חשוך

 
אם יש לכם בית או משרד  או חדר שלא מקבל כמויות סבירות של אור במהלך היום, יש לנו בשורות טובות עבורכם: ישנם צמחים לבית ללא אור או שצריכים רק מעט אור ומתאימים לבית חשוך עם כמויות נמוכות של אור. לא מדובר בחושך מוחלט השורר 24 שעות ביממה, שכן כל צמח זקוק בסופו של דבר לאור על מנת לבצע פוטוסינתזה. יחד עם זאת, קיימים צמחים כמו הפוטוס הזהוב שבהחלט מעדיפים תנאים פחות מוארים ואפילו סובלים מאור שמש ישיר. ייתכן שמדובר בעניין של אופי, אבל מי שאוהב את הפוטוסים ישמח לראות אותם בכל מקום – במקלחת, בחדר שינה, בחדר המדרגות, בסלון או בממ"ד. העלים הירוקים והגדולים של הצמח הזה מוסיפים לחלל נופך ירוק ואווירה טבעית נעימה, וממש קל לגדל אותם כי הם לא צריכים הרבה אור או מים, וישגשגו אפילו בחדר עם אוויר עומד ללא חלונות.

ירוק בתוך החושך

 
אז צמחים לבית עם מעט אור ,  יש עוד צמחי בית שצריכים מעט אור כמו למשל הזמיה שלא צריך אור בשביל לגדול יפה, אבל מצד שני יכול לגדול היטב גם בתנאים מוארים. גם לצמח העלי והירוק הזה יש בהחלט נוכחות מכובדת, ובדומה לפוטוס הוא אינו דורש הרבה התייחסות או הרבה מים. באתר שלנו תוכלו להתרשם מעוד מגוון צמחים לבית חשוך, להזמינם און ליין ולקבלם במשלוח בתוך ארבע ימי עסקים.
 

 
x

#{title}

#{text}

#{price}