שי לעובדים – מדוע הוא כל כך חשוב?

שי לעובדים הפך אצל מרבית המעסיקים לאתגר לא קטן. בעלי עסקים רוצים שהעובדים שלהם יהיו מאושרים ולכן רבים תוהים לא מעט איזו מתנה מקוריות להעניק לעובדים בכל שנה ובכל חג. בין אם אלו מתנות מיוחדות לעובדים לכבוד ראש השנה ובין אם זה שי לעובדים לכבוד הפסח, האפשרויות רבות ויש לא מעט רעיונות ועדיין מרבית הרעיונות מוצו.

אם אתם נמצאים בסיטואציה דומה וחושבים על לוותר על רעיון השי לעובדים השנה הנה תזכורת קלה למה כן חשוב להעניק מתנות לעובדים:
 
  1. סימן להערכה מצידו של המעסיק - אם אתם מחפשים מתנות לעובדים לחג מתנות לועדי עובדים או שי לעובדים לכבוד אירוע מיוחד, חשוב שתדעו שמתנה שכזו מראה לעובד שמעריכים אותו. מעריכים את עבודתו, את מסירותו ואת נאמנותו. ההערכה הזו חשובה מאד לעובדים,  בין אם אלה עובדים חדשים ובין אם וותיקים, והיא יכולה לשפר משמעותית את תחושתם במקום.
  2. כדי לשמח ולרגש את העובד – אם אתם תוהים אילו רעיונות למתנות לעובדים אפשר להוציא לפועל ולא יודעים מה לקנות להם, חפשו מתנה שתשמח ותרגש אותם. אחת הסיבות מדוע מעסיקים נותנים מתנות מקוריות לעובדים היא העובדה שהם גורמות לאושר ולשמחה. אלו יכולות להיות מתנות מיוחדות לעובדים שעולות לא מעט כסף או מתנות שהן רק תשומת לב. כך או כך, הן ללא ספק יעלו חיוך ויגרמו לשמחה גדולה אם יינתנו לעובד מכל הלב.
  3. כדי להיכנס לאווירת החג – לרוב נותנים שי לחג לעובדים מתנה לעובדים לכבוד החגים. לכבוד ראש השנה וחג הפסח. לעיתים גם נותנים שי לעובדים לכבוד חגים נוספים או אירועים מיוחדים. מתנות מקוריות לעובדים מכניסות את המשרד כולו, את מקום העבודה עצמו לאווירה חגיגית יותר, אווירת חג שקשה להתעלם ממנה.
  4. כי כולנו אוהבים לקבל מתנות – קשה להתעלם מהעובדה שכולנו כמעט אוהבים לקבל מתנות. העובדים אוהבים קבל מתנות וכך גם המעסיקים. ישנם לא מעט רעיונות למתנות לעובדים, חלקם כוללים מתנות שהן שימושיות וחלקם מתנות שהן קישוטיות יותר. לא משנה באיזו מתנה בוחרים, עצם נתינתה משמחת ומפתיעה מאד. כייף לקבל מתנה לכבוד החג, בין אם זו מתנה בעלת מימדים גדולים או מתנה קטנה וצנועה.

    תרשו לנו להמליץ לכם על שי מקורי לעובדים שלכם
שי לעובדים – מדוע הוא כל כך חשוב?
x

#{title}

#{text}

#{price}