קרש חיתוך וזירוגרפיקה

AXFK5XYZZ9
 • 249.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה למשלוח עד הבית - **עד 5 ימי עסקים - לכל הארץ. ליישובים מרוחקים עד 7 ימי עסקים.
  ** חברת צמחי אויר איננה מבצעת את השליחויות בעצמה ונעזרת בחברת שילוח והפצה ארצית, כיוצא מכך איננו יכולים להתחייב לזמן הגעת המשלוח ובמקרים מסויימים יתכנו עיכובים ולחברת צמחי אויר אין יד בכך .
  במקרה וללקוח/ה חשוב זמן ההגעה - יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות בעת ביצוע ההזמנה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  כל רוכש אשר הגיש הצעה לרכישת צמחים ואשר מעוניין לבטל את הצעתו יודיע על כך תוך שעה ממועד בו שלח את הצעתו לחנות (או ממועד יצירת הקשר הטלפוני עם החנות) ובמידה והמוצר אינו נשלח ובדרכו אל היעד . ההודעה על ביטול תימסר למרכז הטלפוני של העוסק באמצעות טלפון של המוקד ההזמנות הארצי . ביטול הפעולה יתאפשר כל זמן שטרם שוגרו המוצרים על ידי העוסק ו/או מי מטעמה לכתובת שנמסרה בהצעה. ביטול רכישה של כל מוצר אחר (שאינו מתכלה - כגון צמחים וכדומה) ) יעשה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר ולא נעשה שימוש במוצר והוא נתון באריזתו המקורית כפי שנמסרה לידי הרוכש.
קרש חיתוך מעץ אורן במידות 30X20  ס״מ. לתלייה על קיר.
צמח זירוגרפיקה - ״מלכת צמחי האויר ״ שמודבק ומושרש לעץ.
המוצר אינו מגיע עם הסוקולנט בתמונה

הזירוגרפיקה ידועה כ"מלכת צמחי האוויר "  הם צמח האוויר האולטימטיבי בשל מבנה העלים המסולסל שלה והפריחה המדהימה . זהו אחד מצמחי האוויר הקלים ביותר לטיפול ! היא יכולה לסבול אור בהיר ולעבור תקופות ארוכות יותר ללא מים מאשר רוב הצמחים האחרים.

את הזירוגרפיקה ניתן למצוא באופן טבעי באל סלבדור, גואטמלה ובאזורים מסוימים בדרום מקסיקו. הם באים מסביבות צחיחות ומדבריות ולעתים קרובות עוברים חצי שנה + ללא גשמים. רוב הלחות ש- הזירוגרפיקה נוטלת נובעת מטל הבוקר. בשל התנאים הקיצוניים הללו הזירוגרפיקה צומחת לאט יותר ויכולה לחיות שנים רבות.

השקייה: יש להתיז על הצמח בנדיבות מים מסוננים אחת לשבוע -10 ימים.
יש למקם במקום מואר היטב בבית או בחוץ.


 
x

#{title}

#{text}

#{price}